УЗА запрошує учасників ринку долучитись до обговорення ініціативи щодо скасування ПДВ

Українська зернова асоціація запрошує учасників зернового ринку, профільні асоціації, державні органи та всіх зацікавлених сторін долучитись до обговорення ініціативи щодо скасування ПДВ.

10 травня 2018 року відбулась робоча зустріч компаній-членів УЗА та представників Державної фіскальної служби (ДФС), темою якої було обговорення існування тіньового ринку зерна та шляхи його стримування, а також повної ліквідації. У обох сторін – ДФС та бізнесу – присутнє розуміння, що тільки взаємними зусиллями можливо подолати тіньовий ринок зерна. Тож, було запропоновано такий крок, як ліквідація податку на додану вартість.

Сторони зазначали, що існування ПДВ в Україні значно ускладнює ведення бізнесу для компаній, які працюють в правовому полі. Наявність чималої кількості схем з відшкодування ПДВ в обхід законодавства в торгівлі сільськогосподарськими товарами ставить у нерівне становище відповідальний бізнес та компанії-порушників, створюючи останнім суттєві переваги.

Враховуючи, що тіньовий ринок загрожує абсолютно всім представникам бізнесу в Україні, УЗА просить Вас висловитись з приводу питання можливої ліквідації ПДВ. Також, просить надати роз’яснення щодо того, які саме наслідки – позитивні чи негативні – відміни такого податку Ви вбачаєте та як це може позначитись на зерновий ринок.

Детальніше на сайті УЗА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *